Доставка прямо от завода без наценок
100% окупаемость котла за 1 сезон (4-5 мес.)
Отправляем без предоплаты
з горінням до 5 діб, від 12 800 грн.

Котел Холмова: конструкція, плюси, мінуси, відмінності.

Не так давно сімейство твердопаливних шахтних котлів поповнив досить цікавий котел - «котел Холмова», який розробив і запустив у виробництво відомий форумчанин В.Г.Холмов.
З приводу цього котла розгорілося багато суперечок і непорозумінь на просторах інтернету, списано сотні сторінок на forumhouse.ru, але до якогось єдиного знаменника люди так і не прийшли.
З цього в цій статті, ми максимально неупереджено спробуємо розповісти правду про ці котлах.
Чому ми вибрали саме цей твердопаливний котел? Відповідь проста - це теж шахтний котел. Він досить популярний і простий у виготовленні.

Виробництво котлів Холмова

Зайшовши у всебічну павутину, ми побачимо безліч виробників котлів холмової. Їх роблять все, починаючи від «гаражників», які вчора варили двері, сходи і решітки, до великих заводів, які, можливо, і робили теплообмінне обладнання, але зовсім не тямлять в опаленні і твердопаливних котлах.

Тренд на шахтні котли Холмова

Сьогодні, завдяки, тренду і проблем з газом, все перекваліфікуватися в котлодели. Звичайно, є вельми гідні виробники, які дорожать репутацією, випускають якісні твердопаливні котли, дають гарантію і всіляко піклуються про клієнтів, але таких дуже мало (реально 2-3%). Інша маса виробників котлів такого типу - це тимчасові виконавці, які купили креслення, або завантажили їх з інтернету, гордо написали в рекламі «котел Холмова» і почали виробництво.
Завтра повернеться або з'явиться тренд на інший товар, і всі ці виробники почнуть робити інші вироби. А ось що робити тим покупцям які купили у них твердопаливні котли - питання. У гонці за дешевизною мало хто про це замислюється, сюди ж додається питання з безпекою і гарантією.

Товщина стінки котла Холмова

Товщина стінки котла
У «котлах Холмова», що ми бачили в живу, нас насторожив, в першу чергу, вага котла. Багато екземплярів подібних котлів легко рухаються однією людиною, що наштовхує на неприємні думки про товщину використовуваного металу у виробництві твердопаливного котла холмової. Виробники заявляють про товщину стали 4 мм. Але наш шахтний твердопаливний котел, приблизно таких же розмірів, важить майже в два рази більше! Хоча він зроблений з тієї ж стали, товщиною 4 мм - загадка? Сподіваюся навіть недосвідчений користувач розгадає цю просту загадку.

Обсяг завантаження топки котла Холмова

Наступний етап огляду - це обсяг завантаження твердопаливного котла тривалого горіння. Той конструктив, який спочатку обговорювалося на Форумхаусе, мав правильний і пристойний обсяг камери завантаження котла. Пропонував завантаження в районі 180 літрів для котла, потужністю 10 кВт. Подивившись пропозиції в інтернеті ви побачите, що середнє завантаження котла холмової, потужністю 10 кВт становить всього лише від 70 до 100 літрів. Тобто, в перерахунку на дрова, більше 25 кг дров ви туди не завантажте. З огляду на, що довантажувати потрібно на жар, то цифра ваги завантаження зменшитися ще на кілька кілограм, а це ваш час, який можна було витратити на сон і відпочинок.

Теплообмінник шахтного котла Холмова

Тут взагалі цікава ситуація. У багатьох виробників котли потужністю від 6 до 30 кВт мають одноходовой пластинчастий теплообмінник. Аеродинамічний опір такого теплообмінника у твердопаливного котла дуже маленьке - що означає теплопередача від газів до стінки котла зовсім невелика. Відповідно, будь-який вибраний тепло від згорілого палива відлітає просто в трубу, разом з вашими грошима.
На форумі багато відео-вимірів температури димогазов котла холмової. На багатьох вимірах температура доходила до 500-600 градусів. Про який ККД твердопаливного котла тривалого горіння може йти мова? Можна зрозуміти якщо це невеликі твердопаливні котли для дому потужністю 10 кВт. Але якщо це шахтний котел 20 кВт або 30 кВт, то ставати зовсім сумно.
Підвівши риску під всім вище перерахованим, ми хочемо довести споживачеві, що початкова економія, в довгостроковій перспективі виливається в втрати зіставні з покупкою хорошого шахтного котла.
Пропонуємо звернути увагу на шахтні котли. Сотні задоволених клієнтів підтверджує, що шлях який ми обрали-правильний.
Как нас найти?
Click to order
Total: 
Ваше имя
Введите свое имя
Телефон
Введите номер телефона
Ответьте на несложные вопросы, и мы порекомендуем вам котел типа Холмова который вам подойдет, а при заказе у нас получите ПОДАРОК.
Что хотите отапливать?
Насколько теплое ваше помещение?
Какая площадь отапливаемого помещения?
40
350
Какие окна установлены?
Какая примерная площадь окон?
5
125
Хотите использовать твердотопливный котел как:
Какие радиаторы отопления у вас установлены?
Какое суммарное количество секций в ваших радиаторах?
1
125
Чем планируете топить котел?
Что для вас важно при выборе твердотопливного котла?
Ваше имя
Ваш e-mail
Ваш телефон
Made on
Tilda